en cz de ru
ON-LINE REZERVACE

         RODINNÝ LÁZEŇSKÝ DŮM

Rodinné sanatorium LD Praga***

Tříhvězdičkové sanatorium LD Praga se nachází v centru Karlových Varů v Sadové ulici, v klidném prostředí, 50 metrů od pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla, 200 m od léčebných pramenů a 300m od hlavní třídy T.G.Masaryka. Do sanatoria LD PRAGA je zavedena vřídelní voda.

V našem zařízení naleznete domácí pohodu a profesionální přístup při zajišťování všech služeb pro Vás. Většina zahraničních pacientů se u nás léčí opakovaně.

Ubytování

Lázeňský dům Praga byl nově zrekonstruován v roce 2019 a nabízí 1 apartmán, 13 dvoulůžkových a 9 jednolůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým rustikálovým nábytkem, koupelnou a WC, , sat. televizí, telefonem, lednicí, fénem.

Wifi je v celém hotelu zdarma.

Stravování

V hotelu je restaurace se salonkem s celkovou kapacitou cca 40 míst.

Snídaně probíhá v čase od 8:30  do 9:30.

Oběd i večeře probíhá volbou z menu, na výběr je ze tří možností .

Oběd probíhá v čase  od 13:00 do 14:00 a večeře v čase od 18:00 do 19:00.

 

Příjezd a parkování

Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno cca. 2 km a služba taxi stojí cca. 160 Kč.

Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdáleno 8 km a služba taxi stojí cca. 500 Kč.

Při příjezdu vlastním automobilem je nutno zaplatit povolení pro vjezd do lázeňského území ve výši 100 Kč/den. Povolení se kupuje v automatu v budově Městské Policie na adrese: Moskevská 34, Karlovy Vary.

Možnost parkování je před hotelem, je omezená a stojí  230 Kč/den. Doporučujeme se informovat předem. Alternativně je možno využít parkovacích míst u hotelu Bristol, Kriváň, Ontario. Cenově asi nejvýhodnější varianta je zaparkovat mimo lázeňské centrum a dopravit se do hotelu službou taxi.

Věříme, že i Vy si vyberete pro Vaše léčení nebo odpočinek náš lázeňský dům Praga.

Rezervujte si pobyt online a získejte 19 % SLEVU

©2010, Lázeňský dům PRAGA